pomniejsz powiększ

INFORMATOR


URZĄD GMINY


GALERIA


JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE


JEDNOSTKI KULTURY


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Starostwo Radziejów WKU Włocławek Dziennik Ustaw Monitor Polski ePUAP EBOI

Kalendarium

Eleonory
Lenki

21

luty

PWŚCPSN
1   1 2 3 4
2 5 6 7 8 9 10 11
3 12 13 14 15 16 17 18
4 19 20 21 22 23 24 25
5 26 27 28     

Dzień Kobiet w Gminnej Radzie KGW w Dobrem

czwartek, 16.03.2017 08:01

Lata dwudzieste, lata trzydzieste kiedyś do wzruszeń będą pretekstem” – tak śpiewali przed  laty artyści sceny warszawskiej. I mięli rację … bo słowa te stały się pretekstem do zorganizowania właśnie  pod tym hasłem Dnia Kobiet w Gminnej Radzie KGW.

Na spotkaniu  królowały nie tylko  kreacje z tamtych lat , ale i piękne niezapomniane melodie w wykonaniu przedstawicielek z poszczególnych Kół.  Biesiadowanie  umilone było  quizami o dawnych piosenkach, ich autorach i kompozytorach. Zaś swoją spostrzegawczość mogły panie sprawdzić w konkursie „ I kto to mówi?”, którego bohaterami były znane osobistości ze świata polityki.

Nad całością czuwała przewodnicząca Gminnej Rady Anna Patyk, zaś gospodyniami spotkania było KGW Szczeblotowo  na czele  z przewodniczącą Arletą Gralak.

Finałem tegorocznego świętowania był wyjazd przedstawicielek Gminnej Rady  do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – na wojewódzki zjazd członkiń KGW z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Spotkaniu towarzyszyły życzenia i kwiaty oraz koncert dla pań, w którym   wystąpili – baryton Aleksander Kamedulski, wielkopolski Kabaret Wiejski EWG oraz Zespół Gniewkowianie.

Organizatorem spotkania był Wojewódzki Związek Rolników i Organizacji Rolniczych , zaś patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewoda Kujawsko–Pomorski oraz Prezydent Bydgoszczy.

                                                                                                                        

                                                                                                          Katarzyna Korzeniewska

Zdjęcia: archiwum GRKGW

 

Informacje o artykule

Zredagował(a): d.adamski
Data powstania: 16.03.2017 08:01
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 521

Podziel się

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Numery kontaktowe Konta bankowe Poradnik Interesanta E-urząd Mapa serwisu